21 червня 2015 р.

Вітаємо з Днем медичного працівника!

ШАНОВНІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ РАЙОНУ!

 (клік - для збільшення)

  Щороку, в третю неділю червня, ми відзначаємо День медичного працівника.
Професія, обрана вами, в усьому світі вважається найгуманнішою. Сьогодні в системі охорони здоров’я Баштанського району працює понад 415 чоловік, з них – 57 лікарів, 166 осіб середнього медичного персоналу, 95 – молодшого медичного персоналу. Майже половина лікарів та середнього медичного персоналу мають вищу та першу кваліфіковану категорії, що свідчить про високий професіоналізм.
  Ми пишаємося тим, що в районі працюють лікарі, які мають високе звання – «Ветеран праці». Приємно відзначити, що медичні працівники району, навіть у нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів надання медичної допомоги, розробляють нові ефективні засоби лікування й профілактики захворювань.

  Хочеться підкреслити, що одне з найголовніших наших завдань – це збереження мережі медичних закладів, їхнього кадрового потенціалу. Завдяки медичним працівникам району вдалося зберегти охорону здоров’я як галузь. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення району неможливо.
  Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожен лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа.
  Тож успіхів вам у цій благородній справі!
  У переддень свята висловлюю найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто, не шкодуючи зусиль і часу, приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення.


  Зі словами щирої вдячності звертаюся сьогодні до своїх колег Баштанської ЦРЛ, Центру ПМСД, відділення швидкої медичної допомоги, до наших дорогих ветеранів медичної служби та ветеранів війни, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей. Особливо приємно сьогодні відзначити молодих спеціалістів, які вже здобули заслужену повагу і авторитет. Велика вам вдячність за вашу людяність, душевність. Сьогодні районна влада вважає одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника. Переконана, що ми зуміємо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень, виправдати ваші надії та сподівання.
  Шановні лікарі, медсестри та ветерани медичної служби району!
  Від усього серця вітаю вас з професійним святом і бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.
  Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
  Зі святом вас! Щастя вам, добра, миру в Україні!
  
  Алла БАРСЕГЯН, 
  головний лікар ЦРЛ

Опубліковано в районній газеті "Голос Баштанщини" від 20.05.2015 №51

Немає коментарів:

Дописати коментар