30 грудня 2015 р.

Почесна нагорода від військових-земляків28  грудня  відбулася  приємна  подія  –  наш  земляк О.  О.  Пікуль  вручив  подяку колективу  районної  газети «Голос  Баштанщини»  за  висвітлення  подій,  що  відбуваються в зоні АТО, де у 42-му окремому мотопіхотному батальйоні  проходять  службу військовослужбовці,  призвані Баштанським РВК.
За словами О. О. Пікуля, на  відміну  від  розміреного  мирного  життя  в  тилу,  з клопотами  про  якнайкращу зустріч новорічних і різдвяних свят, ситуація на Сході вкрай складна. Його батальйон  займає  «нульові»  блокпости  в  районах  Зайцево, Горлівки (лінія розмежування у зоні АТО). Протяжність цих передових позицій – понад 14 км. Більше місяця не вщухають бої з використанням  стрілецької  зброї.  На жаль, сепаратисти не гребують використовувати кулі зі зміщеним центром ваги, які призводять  до  тяжких  поранень.  Подібні  боєприпаси використовувались  у  Афганській війні, а потім були заборонені  міжнародною спільнотою. За останній місяць у батальйоні 4 загиблих і понад 10 поранених. Деякі військові підірвалися на мінах та фугасах, що встановлені сепаратистами.
Вітаючи  колектив  газети, Олександр Пікуль сказав, що хотів би, аби сьогодні цю відзнаку вручали і його земляки – Геннадій Середич та Олександр Ярков. Проте Геннадій Середич перебуває у ворожому полоні, а Олександр Ярков, на  жаль,  героїчно  загинув, захищаючи рідну Україну від російського  агресора.  Вічна йому пам’ять…
Редакція газети висвітлювала бойовий шлях Олександра Пікуля (№84 від 1 жовтня 2015-го  року).  Сьогодні  на його  формі  виблискують  нагороди – відзнака «За службу державі» та медаль «За захист рідної  держави».  Крім  того, він  з  наступного  року  отримує військове підвищення та нову посаду – начальник радіохімічного захисту.
Олександр  Пікуль  у  зоні АТО  понад  півтора  роки. Сьогодні він у десятиденній відпустці.  Другого  січня, коли  усі  ще  святкуватимуть Новий  рік,  Олександр  знову відправиться на фронт захищати  територію  нашої  країни  від  посягань  проросійських сепаратистів. Від себе
особисто  та  від  баштанчан, які проходять службу разом з  ним,  наш  захисник  бажає усім здоров’я, благополуччя, мирного  неба  над  головою.
Насамкінець  попрохав  передати  землякам,  щоб  вони не забували: іде війна і є ті, хто  сьогодні  на  передовій  у бліндажах та окопах, і попри переконання військового командування  про  наявність усього  необхідного,  потребують  від  нас  щоденної допомоги.  І  не  обов’язково фінансової,  адже  іноді  щиросердне  слово  краще,  аніж будь-які матеріальні блага…
Дякуємо  вам,  солдати, що  ви  зараз  перебуваєте  на сторожі  нашого  спокою.  Ми віримо  у  вас!  Повертайтесь якнайшвидше  додому  живими і неушкодженими. Повертайтеся  з  перемогою!  Слава героям України!

Опубліковано в районній газеті "Голос Баштанщини" від 31.12.2015. 


Немає коментарів:

Дописати коментар